SALIBANDYCAMP 2013 je tady!

Zdravíme z Kopřivnice! Rok se sešel s rokem a s létem je zde i druhý ročník letního florbalového campu nesoucí název Salibandycamp. FLORBALOVYTRENER.CZ vám jako minulý rok bude přinášet z tohoto campu denní reportáže.

Je pondělí 1. července a do Kopřivnice se od brzkých ranních hodin sjíždějí děti z celé republiky – začíná Salibandycamp 2013. Na campu působí jako instruktoři Pavel Brus, Tomáš Sladký, Lukáš Souček a Kaisa Lind, hosty campu budou postupně Radomír Mrázek, Martin Tokoš, Jan Jelínek a David Rytych. Děti během tohoto týdenní setkání prokouknou do tajů finského florbalu. Celým táborem se navíc táhne bojová hra, ve které se děti utkávají jako hráči finských týmů.

Po příjezdu dětí se uskutečnil úvodní trénink, na základě kterého rozřadili trenéři děti to jednotlivých skupin. Samozřejmostí byl protažení jak před, tak po tréninku pod taktovkou Kaisy. Sprcha, oběd a odpolední klid. Odpoledne pak následují zápasy finské Salibandyligy – utkávají se mezi sebou SPV, SSV a Classic – tak tomu bude po celý týden. Po protažení s Kaisou čeká na děti sprcha, večeře a další program. Zítra napočtenou…


Adam Wollný 

 
Přidej komentář

Partner webu

Partner webu