KATKA BLOGUJE # 1

Většina z Vás jistě četla blog Davida Rytycha. I já dostala stejnou nabídku. Dle mého názoru, jde o jakýsi pokus redakce nalákat čtenáře ještě více na blogy. Něco na styl „from zero to hero“ kde je dosti jasné, kdo z nás dvou je kdo. Nicméně jsem se rozhodla poprat se s tímto úkolem a budu se snažit přinést Vám pohled do ženského florbalu.  

Minulý týden byl pro náš tým ( itelligence Bulldogs Brno) florbalově bohatý. V úterý nás čekalo osmifinále poháru České pojišťovny proti extraligovému celku Jihlavy a v neděli další kolo 1. ligy žen.   Samotný postup do osmifinále byl pro nás velkým úspěchem, takže jsme mohly do zápasu nastoupit ve větší pohodě. Naše nově zvolená kapitánka Gabča Ďurišová slavila toho dne narozeniny a přála si jako jediný dárek výhru. Jelikož jsme šetřivý tým, rozhodly jsme se její přání splnit. Jihlavu jsme porazily 5:2 díky výborné hře celého týmu, podpoře od trenérů a diváků a zejména neuvěřitelné formě naší brankářky Markéty Markové.  Abych z nás neudělala hned na začátek skrblíky, musím dodat, že na páteční narozeninové oslavě došlo i na další dárky.

Do nedělních ligových zápasů jsme tak mohly vstoupit s lehce posíleným sebevědomím, což se projevilo i na výsledcích. Dvě výhry, 3:2 nad Opavou a 11:0 nad Orlickem – Třebovskem, nám zajistily průběžné 6. místo v tabulce. Radost ze získaných bodů mi však pokazila věc, které se děsí snad každý florbalista – zlomila se mi hokejka, tedy lépe řečeno, byla mi zlomena. Hokejka, která zvládla posekat mnoho prstů brankářů, nohou protihráček a sem tam i poslat míček na čepel spoluhráček nebo do brány. Pro ty z nás, které vybavení nefasují, ale poctivě nakupují nebo o něj škemrají na Vánoce, narozeniny a jiné dárkové příležitosti se jedná o ztrátu finanční a hlavně citovou.  Nicméně Vánoce se blíží, takže doufám, že si někdo z mých blízkých přečte tento článek…


Adam Wollný ve spolupráci s Kateřinou Dufkovou

Foto: Kateřina Dufková

 
Přidej komentář

Partner webu

Partner webu