ANGAŽMÁ

HLEDÁTE KLUB?

Pokud chcete být zařazeni do seznamu na stránce Trenér hledá, vyplňte formulář níže:

Vaše Jméno a Příjmení:

Bydliště (název obce):

Email:

Tel.:

Trenérská licence:

Jaké angažmá hledáte (kategorie, liga):

Trenérské zkušenosti:

Příloha - životopis, motivačn dopis apod. (max. 2MB) (volitelné):

Heslo pro smazání:


Vaše požadavky na zařazení do seznamu jsou ručně kontrolovány, proto se nemusí na stránce zobrazit ihned. Pole „Trenérské zkušenosti“ vyplňujte tak, aby text nebyl příliš dlouhý (ideálně okolo 400 znaků). Vyhrazujeme si právo Vaše údaje upravit tak, aby seznam zůstal jednotný. Záznamy v seznamu budou seřazeny od nejnovějších po nejstarší. Pokud bude Váš požadavek zařazen do seznamu a angažmá najdete, vyplňte formulář Odstranění záznamu níže (kvůli tomu potřebujte „Heslo pro smazání“), aby byl Váš záznam odstraněn a seznam tak byl stále aktuální. Aby se v seznamu  nehromadilo velké množství starých inzerátů, budou inzeráty starší dvou měsíců pravidelně promazávány. Služba je poskytována zdarma.


HLEDÁTE TRENÉRA?

Pokud chcete zařadit Váš klub do seznamu na stránce Hledáme trenéra, vyplňte formulář níže:

Jméno Vašeho klubu:

Působiště (název obce):

Družstvo:

Email:

Tel.:

Pozice na kterou hledáte trenéra:

Požadavky (licence, kterou musí trenér mít, popř. nějaké speciální dovednosti apod.):

Příloha - přihláška apod. (max. 2MB) (volitelné):

Heslo pro smazání:


Vaše požadavky na zařazení do seznamu jsou ručně kontrolovány, proto se nemusí na stránce zobrazit ihned. Pole „Požadavky“ vyplňujte tak, aby text nebyl příliš dlouhý (ideálně okolo 400 znaků). Vyhrazujeme si právo Vaše údaje upravit tak, aby seznam zůstal jednotný. Záznamy v seznamu budou seřazeny od nejnovějších po nejstarší. Pokud bude Váš požadavek zařazen do seznamu a trenéra najdete, vyplňte formulář Odstranění záznamu níže (kvůli tomu potřebujte „Heslo pro smazání“), aby byl Váš záznam odstraněn a seznam tak byl stále aktuální. Aby se v seznamu  nehromadilo velké množství starých inzerátů, budou inzeráty starší dvou měsíců pravidelně promazávány. Služba je poskytována zdarma.


ODSTRANĚNÍ ZÁZNAMU (funguje pro oba seznamy)

Vaše Jméno a Příjmení nebo Jméno Vašeho klubu:

Váš Email:

Chci svůj záznam odstranit

Heslo pro smazání:

Odstranění záznamu je opět ručně kontrolováno, proto může také nějakou dobu trvat. Heslo pro smazání slouží k ověření toho, že jste požadavek na smazání zadali skutečně Vy.

 

Partner webu

Partner webu